The world’s biggest dump truck Belaz 75710 | Vanagas Extreme Machines

The world’s biggest dump truck Belaz 75710 | Vanagas Extreme Machines


For EN subtitles, please press CC and enjoy the show.

Susipažinkite su „Belaz 75710“ – didžiausiu pasaulyje savivarčiu. Jo aukštis – virš 8 metrų, ilgis virš 20 metrų, o plotis beveik 10 metrų. Visiškai tuščias jis sveria 360 tonų, o jo keliamoji galia yra 450 tonų. Tai – tokia pati maksimaliai leistina reaktyvinio keleivinio lėktuvo „Boeing 747-8F“ masė pakilimo metu.
———
The world’s biggest dump truck Belaz 75710 that ever made.

Prenumeruokite kanalą –

Tapkite asmeniniais mūsų Partneriais:

Video autorius – Arūnas Kisielius (

——————
Follow us:

FACEBOOK:
INSTAGRAM:

Subscribe to Benediktas Vanagas Youtube channel –

#GeneralFinancing #teamPitlane #GoPro #BenediktasVANAGAS

41 Comments on "The world’s biggest dump truck Belaz 75710 | Vanagas Extreme Machines"


 1. Pas Jus hilux padangos kaina 500 e. Sitos masinos nuo 50 k. Jus per metus pakeiciat begale padangu. Sios masinos padanga nemanau,kad per du metus susivazineja. :)) idomus video. Like !

  Reply

 2. Ačiū bičiuli,už vaikystės svajonių išpildyma 😀ir batkai ačiū,kad leido pažaisti jo smėlio dėžėje 🤗

  Reply

 3. Va čia tai automobilis. Neįsivaizduoju kaip tokio dydžio tankas atrodo važiuodamas 70 mk/h. Turbūt atrodytų kaip skrendanti kometa 😃

  Reply

 4. Su tokiais nežmoniškais išlaikymo kaštais ir sąnaudomis – ką reikia kasti, kad atsipirktų važinėjimas su tokiu milžinu?

  Reply

 5. ..tai pala pala, as cia kazko nepagaunu:/..tai sio savivarcio galia 4660ag, ar vis delto 6400ag?..kazkaip, man atrodo, pa barabanu kokio galingumo varikliai krauna generatorius, svarbu kiek ag/nm varo/suka ratus, kaip ir kiekvienoj ratuotoj tranksporto priemonej, kai kalba eina apie jo galia;p..sio atveju elektro-varikliai varo kiekviena ratu pora po 1600ag, tai gal tiurbut 6400ag ir turetu but sio monstro varomoji galia?..kas be ko, jis ne krust be generatoriu gaminanciu elektra elektro varikliams, bei be varikliu kraunanciu tuos generatorius, bet tai jau tik salutiniai mazgai..cia su sio savivarcio galingumu isejo panasiai, lyg palyginimui, pajungciau krautis savo elektromobili prie skystu, degiuoju kuru dirbancio generatoriaus ir sakyciau, kad mano automobilio variklio kubatura 300-500cc, o galia net 3.5kW, ar ten kokie visi 7kW:)

  Reply

 6. Prisimenu, vieną nuotrauką matyta jaunystėje, kai buvo pagamintas pirmasis'' BELAZ'' ir sulyginimui po juo stovėjo ''zaziukas'. Tada buvo oho kažkas tokio. Šitas įspūdingas. Smagu būtų pamatyti. Įdomu vairuoti namą.'

  Reply

 7. Na ką daugiau tokių panašių extreme machines ir galima bus filmuoti lietuvišką "Richard Hammond's Crash Course
  " versiją.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *